قابل توجه ساکنین گرامی پامچال ۶ 

به اطلاع می رساند سیستم هوشمند تردد پارکینگ برج راه اندازی و تست شده است و در روزهای  دوشنبه  ۶/۵ ، سه شنبه ۶/۶ و چهارشنبه  ۶/۷  هفته جاری ، تگ های هویتی توسط پرسنل نگهبانی پارکینگ بر روی خودروهای ساکنین نصب خواهد شد. 

لذا خواهشمند است در روزهای ذکر شده از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب به ایشان مراجعه کرده و پس از امضای لیست مربوطه، برچسب قبلی از روی خودرو فک شده و تگ های هویتی جدید توسط ایشان بر روی شیشه جلو خودرو نصب خواهد شد. لازم به ذکر است که تگ های جدید فاقد اطلاعات نوشتاری بوده و از این بابت نگرانی شامل حال ساکنین نخواهد بود. تگ ها فقط و فقط توسط پرسنل پارکینگ نصب خواهد شد و ایشان از تحویل تگ به ساکنین معذور خواهند بود.

همچنین از تحویل تگ به ساکنینی که تاکنون اقدام به تحویل صورتجلسه پارکینگ و انباری خود ننموده اند، تا رفع تکلیف هویت مالکیت ایشان ،ممانعت خواهد شد. همچنین در حفظ و نگهداری تگ ها بسیار کوشا باشید زیرا بسیار حساس بوده و در صورت کنده شدن از کار خواهند افتاد که به دلیل قیمت بالای این تگ ها، تعویض تگهای معیوب با هزینه ۱۵ هزار تومان قابل انجام خواهد بود. 

بدیهی است از روز پنج شنبه مورخه ۱۳۹۷/۶/۸ تردد فقط از طریق سیستم فوق صورت خواهد پذیرفت و پرسنل پارکینگ دخالتی در عبور و مرور نخواهند داشت. لذا تا قبل از روز ۵ شنبه اقدام به نصب تگ های هویتی نمایید. 

با سپاس از همکاری شما